Igrzyska Dzieci w Trójboju Lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców

Dnia 05.06.2023 na stadionie w Nakle n/Not. odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Trójboju Lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców rocznika 2013 i młodszych  szkół podstawowych. W skład trójboju wchodzą : bieg na 60 m, skok w dal , rzut piłeczką palantową. Uzyskany wynik w każdej konkurencji przeliczany jest na punkty wielobojowe. Na wynik końcowy zespołu składają się 4 najlepsze rezultaty zawodniczek. Naszą gminę reprezentował zespół dziewcząt i chłopców z Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy. W końcowej klasyfikacji reprezentacja dziewcząt Szkoły Podstawowej w Mroczy zdobyła 654 punktów i zajęła  3 miejsce, a reprezentacja chłopców uzyskała  416 punktów i została sklasyfikowana na 3 miejscu w Trójboju Lekkoatletycznym.

Indywidualnie najwyższy wynik w zespole dziewcząt w zawodach uzyskała Olga Kierońska, wśród chłopców Góra Nikodem .Oto skład zespołu SP Mrocza:-dziewczęta :Maria Brzezińska, Olga Kierońska, Alicja Gondek, Alicja     Bukato, Anna Górecka, Blanka Hyży. Skład zespołu chłopców : Hubert Nikodem, Dominik Klebs, Karol Piątkowski, Nikodem Dudziński , Maksymilian Krzoska, Góra Hubert.

Opiekunem zespołu dziewcząt jest Aleksandra Krawczyk, a chłopców – Wiesław Śmieliński.