Szanowni Państwo,

nasza szkoła bierze udział w programie Aktywna Szkoła, którego celem jest kompleksowe wsparcie aktywności fizycznej dzieci i młodzieży przy udziale wykwalifikowanej kadry.

Program obejmuje 3 zadania:

1. Aktywny Orlik

2. Aktywny Weekend

3. Aktywny do Kwadratu.

Miło jest nam poinformować Państwa, że nasza szkoła zakwalifikowała się do wszystkich zadań.

Aktywny Orlik i Aktywny Weekend realizowany jest na kompleksie boisk sportowych "Orlik 2012", dzięki czemu dzieci z Gminy Mrocza mogą korzystać z "Orlika" w większym wymiarze godzin.

Ostatnio uruchomiliśmy zadanie Aktywny do Kwadratu, które realizowane jest przez nauczycieli naszej szkoły.

Mamy nadzieję, że zajęcia przyczynią się do zwiększenia aktywności fizycznej wśród dzieci, ich świadomości dotyczącej zdrowego stylu życia oraz będą doskonałą alternatywą do spędzania wolnego czasu.

Zachęcamy Państwa byście motywowali swoje dzieci do brania udziału w zajęciach.