Gminny Konkurs Języka Angielskiego

Dnia 23 maja drużyna składająca się z: Helenki Radziejewskiej , Sary Rzendkowskiej, Lidki Hawryło, Janka Nurczyńskiego i Huberta Grochowskiego reprezentowała naszą szkołę w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego organizowanego przez Szkołę Podstawową im. Adama Mickiewicza w Witosławiu. Nasi reprezentanci rozwiązywali test sprawdzający wiedzę ze słownictwa, gramatyki, funkcji językowych, czytania ze zrozumieniem oraz wiedzy o krajach anglojęzycznych. Uczniom naszej szkoły udało się zwyciężyć w 3 na 5 kategorii wiekowych tego konkursu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Magda Zawieja-Krajewska