Jesienna edycja “Czwartków LA”

21 września 2023 r. na boisku „Orlik” przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 3 w Nakle nad Notecią odbyło się pierwsze spotkanie w rundzie jesiennej zawodów dziecięcych XXX edycji imprezy pn. „Czwartki Lekkoatletyczne".  Kolejne zawody odbyły się 28 września.

W zawodach wzięli udział reprezentanci z 9 placówek oświatowych w tym uczniowie naszej szkoły przy wsparciu LUKS Feniks Mrocza.

Występ naszych uczniów  okazał się bardzo udany, gdyż w wielu konkurencjach LA mroteccy sportowcy zdobyli czołowe lokaty.

Reprezentację na pierwsze jesienne zawody utworzyli:                                                                                                Lena Jóżwiak, Natalia Majewska , Amelia Kajzer,Nikodem Dudziński, Hubert Góra, Dominik Klebs, Jakub Jóźwiak, Karol Pikula, Kacper Stochaj, Hubert Dudziński, Kamil Kruszyński,Kierońska Olga, Karol Piątkowski,Maria Brzezińska, Paweł Lach, Dominik Pauta, Maja Manys, Sonia Polewczyńska, Julia Habierska, Ola Tonderys

Udział w zawodach możliwy był dzięki wsparciu z programu rządowego Klub 2023 oraz dotacji na rozwój sportu na terenie gminy Mrocza w 2023r.

Opiekunem podczas zawodów był Marcin Klebs.