Konkurs “Ilustracja do ulubionej książki” rozstrzygnięty

Biblioteka szkolna oglasza , iż znamy już zwyciężcow konkursu plastycznego pt:" Ilustracja do ulubionej książki". Konkurs był skierowany do dzieci  z oddziałów przedszkolnych, uczniów  klas I-VIII. Łącznie wpłynęlo 18 prac. Celem konkursu było popularyzowanie literatury dla dzieci, praca w zespole, integracja klasy, oddziału, rozwijanie i rozbudzanie wyobrazni , wrażliwości estetycznej  dzieci. Oto laureaci:

I MIEJSCE  "Brzydkie kaczątko" klasa II c

II MIEJSCE "Plastusiowy Pamiętnik" klasa I a        II MIEJSCE "W naszej głowie" klasa III c

III MIEJSCE "Smok Wawelski" klasa II b

WYRÓZNIENIA

"Wiersze dla dzieci" klasa II a                                                   "Willa dziewczynka z lasu" klasa Va

]

"Zosia Samosia"  OP grupa  "Stokrotki"

]

Gratulujemy Zwycięzcom oraz Wyróżnionym! Prace są zachwycające, kolorowe i niepowtarzalne.