Konkurs przyrodniczy „Zdrowy styl życia”

W listopadzie 2022 roku uczniowie klas czwartych naszej szkoły uczestniczyli w plastycznym konkursie przyrodniczym „Zdrowy styl życia”. Celem konkursu było  promowanie zdrowego i aktywnego  stylu życia. Uczniowie temat konkursu przedstawili w ciekawy i twórczy sposób .Prace  wykonane były  różnorodnymi  technikami plastycznymi.  24 listopada 2022 roku  komisja konkursowa w składzie : p. Aldona Pawlak, p. Brygida Bratkowska         i p. Grażyna Paliwoda oceniła najciekawsze prace i wyłoniła laureatów:

I miejsce – Szymon Oszczęda kl IVa

II miejsce – Jakub Błociński kl IVb

III miejsce – Marcel Splitt kl IVa

Wyróżniono również prace uczniów:

Amelii Szczepaniak, Joanny Staniewskiej, Aleksandry Staniewskiej, Łukasza Modrzejewskiego, Gabriela Góry, Leny Leks, Marysi Pawlikowskiej  i Mikołaja Szczepaniaka.

Organizatorzy konkursu dziękują wszystkim uczniom klas czwartych za duże zaangażowanie   i kreatywność !