Mój Przyjaciel Miś u “Motylków”

"Misiu, misiu umyj łapki,

Misiu, Misiu załóż klapki,

Misiu, Misiu przytul się,

Misiu, Misiu kocham Cię"

recytowały dzieci z oddziału przedszkolnego "Motylki" podczas Światowego Dnia Pluszowego Misia. Przedszkolaki dzielnie opowiadały o swoich pluszakach, zapoznały się również z historią Pluszowego Misia, wysłuchały bajki czytanej przez Misia Puchatka pt:"Dzień Misia", zapoznały się z wyglądem i trybem życia niedżwiedzi oraz śpiewały piosenki, tańczyły, rozwiązywały zagadki, układały "Misiowe puzzle", "Mosiowe domino". Dzieci wykonały również pracę plastyczną nawiązującą do święta Misia. Na koniec zajęć dyrektor szkoły pani Agnieszka Klebs wraz z  wicedyrektor panią Agatą Dziamecką wręczyły przedszkolakom dyplomy Przyjaciela Pluszowego Misia. Zajęcia odbyły sie w ramach Ogólnopolskiego Programu Czytelniczego "Czytanie na drugie śniadanie" Cała Polska czyta dzieciom.