Nauczyciel na Medal 2023

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Serdecznie dziękujemy za nominacje oraz wsparcie naszych kandydatur w Plebiscycie Edukacyjnym 2023 – organizowanym przez wydawnictwo Polska Press, wydawcę Expressu Bydgoskiego, Gazety Pomorskiej i Nowości Dziennika Toruńskiego. Nominacje do konkursu były dla nas szczególnym wyróżnieniem, wyrazem uznania, docenieniem naszej pracy i sprawiły nam ogromną radość. Dziękujemy za zaufanie oraz oddane głosy. To dzięki Wam zdobyłyśmy zaszczytne I miejsca w powiecie nakielskim w kategorii Nauczyciel klas 0-III oraz IV-VIII. Cieszymy się, że nasza praca dydaktyczno-wychowawcza została zauważona  i doceniona.

Szczególnie dziękujemy serdecznym koleżankom i kolegom ze Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy za wsparcie i wiarę w wygraną.

Bożena Sekuła

Sabina Lange