Ogólnopolska akcja „Czytamy z sercem” w naszej szkole

W tym roku w akcji „ Czytamy z sercem” wzięły udział 1032 instytucje  z całej Polski. Nasza szkoła również uczestniczyła w tym wydarzeniu.

Oto działania, które zrealizowaliśmy wspólnie z Wami:

•  Stworzyliśmy  „Kolaż z cytatami o sercu”. Kolaż został przygotowany z cytatów, których bohaterem było  serce (zdrowe, chore, zakochane, smutne itp.)
  •  Klasy czwarte  uczestniczyły w spotkaniu  z autorem powieści i wierszy dla dzieci Pawłem Beręsewiczem.
  •  Uczniowie klas  I – III  obejrzeli scenkę teatralną     pt. „Serce misia”. W rolę misia wcieliła się pani Magdalena Murach, a kota zagrała p. Beata Orzechowska
  •  Zorganizowaliśmy  akcję charytatywną dla podopiecznych  Domu Pomocy Społecznej w Nakle –  zebraliśmy  6 kartonów musów  owocowych i owocowo – warzywnych.

A oto kilka zdjęć z akcji