PAŹDZIERNIK – MIĘDZYNARODOWY MIESIĄC BIBLIOTEK SZKOLNYCH

Z okazji obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych ogłaszamy konkurs multimedialny!

Zapraszamy do udziału w konkursie uczniów w trzech kategoriach wiekowych.

Klasy I – III

Konkurs polega na stworzeniu okładki ulubionej  książki.

Format dowolny, technika dowolna.

Prace należy sfotografować i wysłać na podany adres mailowy: just.mi@onet.pl

Klasy IV-VI

Konkurs polega na nagraniu filmiku promującego czytelnictwo, książki lub bibliotekę szkolną  w formie Tik Toka.

Link do filmiku należy przysłać na wskazany adres mailowy: just.mi@onet.pl

Klasy VII-VIII

Konkurs obejmuje dwie formy do wyboru:

1. Nagraj filmik promujący czytelnictwo, książki lub bibliotekę szkolną w formie TIK-TOKA.

Link do filmiku należy przysłać na wskazany adres mailowy: bea19782308@wp.pl

2. Napisz opowiadanie, którego struktura fabularna będzie oparta  na  motywie książki.

Praca nie powinna przekraczać 2 stron A4 (rozmiar czcionki 12).

Opowiadanie prześlij na wskazany adres mailowy: bea19782308@wp.pl

Na prace konkursowe czekamy do 30 października 2020r.

Uwaga! W treści listu należy podać dane:

imię, nazwisko, kategoria konkursowa, klasa.

Uwaga – przesyłając prace na konkurs drogą mailową, wyrażacie jednocześnie    zgodę na upublicznienie pracy konkursowej oraz wizerunku uczestnika.

Powodzenia!

Beata Orzechowska

Justyna Misterkiewicz-Hamowska

*TikTok – mobilna aplikacja internetowa, której główna funkcjonalność polega na możliwości wysyłania materiałów wideo o długości od 15 do 60 sekund, w założeniu treścią zbliżonych do teledysków muzycznych.