Październik – Miesiącem Bibliotek Szkolnych

W związku z obchodami święta nasza biblioteka ogłasza trzy konkursy:

DRZWI DO KSIĄŻKI

Konkurs skierowany jest do całej klasy. Każda klasa wykona plakat (format dużego brystolu) na którym zaprojektuje „Drzwi do książki”. Prace należy złożyć do 22 października:

–  w bibliotece (budynek C) – klasy V, VI, VII, VIII

– w bibliotece (budynek A) – klasy I, II, III, IV

PRZYŁAPANI NA CZYTANIU

Indywidualny konkurs fotograficzny. Tematem ocenianych fotografii będzie czytanie a dokładniej osoba „przyłapana na czytaniu". Konkurs skierowany jest do uczniów i nauczycieli. Wywołane bądź wydrukowane zdjęcia należy przynieść do biblioteki szkolnej (klasy od V do VIII budynek C, klasy od I do IV budynek A) do 22 października.

SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA FRAGMENTU SWOJEJ ULUBIONEJ KSIĄŻKI LUB WIERSZA

Skierowany do uczniów klas V – VIII. Zapisy do 13 października w bibliotece szkolnej (budynek C). Konkurs odbędzie się w szkolnej bibliotece dnia 19 października o godz 8.15. Czas prezentacji wybranego utwory nie może być dłuższy niż 3 minuty.