Pieszo po zdrowie – zbiórka dla Zosi Szcześniewskiej zakończona.

Po raz kolejny udowodniliśmy, że w grupie siła.

Uczniowie wraz ze swoimi rodzicami oraz nauczyciele i pracownicy szkoły zaangażowali się w zbiórkę pieniędzy dla małej Zosi Szcześniewskiej chorej na SMA. Zbiórka została zorganizowana przez Samorząd Uczniowski, trwała dwa dni i zakończyła się 30 września 2022r. Była to ważna data, ponieważ tego dnia tata Zosi wraz z dziadkiem, ciocią i wujkiem małej wojowniczki odwiedzili naszą szkołę. Podążając pieszo przez Polskę od Zakopanego aż po Hel zbierają fundusze na leczenie dziewczynki. Udało nam się zasilić skarbonkę Zosi kwotą 3710,72 zł.

Podczas spotkania z wędrowcami były opowiastki i pytania, ciekawostki i wzruszenia.

Od uczniów Zosia otrzymała wyjątkowy prezent – misia w koszulce z podpisami wszystkich klas biorących udział w zbiórce.
Serdecznie wszystkim ofiarodawcom DZIĘKUJEMY