Specjalne wyróżnienie dla klasy 3b

Klasa 3b w ramach realizowanego klasowego projektu edukacyjnego "POZNAJĘ HISTORIĘ MOJEJ OJCZYZNY", przygotowała i wykonała wystawę, w związku z mijającą 27 grudnia 2022 roku, 104 rocznicą wybuchu zwycięskiego dla Polaków POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO. Wystawa nadal znajduje się w holu szkoły w budynku A.

A potem było wielkie zaskoczenie i niespodzianka. A mianowicie: za pamięć o 104 rocznicy wybuchu POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO oraz wysiłek i wkład pracy włożony w przygotowanie wystawy dla całej społeczności szkolnej, klasa 3b została uhonorowana specjalnymi, pamiątkowymi medalami i torbą pełną słodyczy przez Prezes Towarzystwa pamięci POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO 1918/1919 W MROCZY im. FRANCISZKA BORZYCHA 1918/1919, Panią Marię Nowacką.

Bardzo dziękujemy!!!