Spływ kajakowy – to już tradycja!

20 czerwca 2022 r. uczniowie klasy V b  wraz z wychowawcą Tomaszem Jareckim po raz kolejny uczestniczyli w spływie kajakowym. Tym razem podziwialiśmy uroki Jeziora Rościmińskiego Małego oraz Jeziora Witosławskiego, leżących na terenie Pojezierza Krajeńskiego. Warsztaty kajakowe przeprowadził Pan Michał Raczyński, instruktor Polskiego Związku Kajakowego. Po zakończeniu spływu uczniowie bawili się w czasie dyskoteki, która była kolejną atrakcją tego dnia. Mogli również spróbować swoich sił w strzelectwie sportowym ASG. Opiekunami byli Pani Anna Balcer oraz Pan Michał Okoniewski. I tym razem mogliśmy liczyć na Panią Iwonę Jesse i Panią Hannę Pokojską, przedstawicielki Rady Rodziców naszej klasy, które po raz trzeci pomogły nam zorganizować to wydarzenie.