Spotkanie bożonarodzeniowe

Z prawdziwą radością powróciliśmy w tym roku do świątecznego spotkania całej społeczności szkolnej. W czwartek 22 grudnia wszyscy uczniowie, nauczyciele, pracownicy obsługi, zaproszeni goście i rodzice spotkali się na wspólnym kolędowaniu. Najpiękniejsze polskie kolędy rozbrzmiewały głosami wszystkich przybyłych, natomiast tych nowych słuchaliśmy w wykonaniu zespołu „Śpiewaki” oraz szkolnego chóru.

Uczniowie klas piątych w przedstawieniu bożonarodzeniowym przypomnieli znaczenie zwyczajów i symboli wigilijnych. Nie zabrakło też wędrownych kolędników z gwiazdą betlejemską, którzy przybyli z dobrą nowiną, za którą słodkościami podziękowała im Pani Dyrektor. Spotkanie zakończyły świąteczne życzenia od przybyłych gości. Po wspólnej uroczystości spotkaliśmy się z wychowawcami  w klasach, by dalej świętować przy wigilijnych stołach.