Turniej o Puchar Dyrektora SP nr 18 w Bydgoszczy

W piątek 08.02. w Bydgoszczy odbył turniej koszykówki dziewcząt rocznika 2005 i starsze o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 18 Bydgoszcz. Wzięły w nim udział następujące zespoły : Szkoła Podstawowa 46 Bydgoszcz, Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Mroczy oraz gospodynie turnieju Szkoła Podstawowa 18  Bydgoszcz. W pierwszym meczu gospodynie turnieju nie dały żadnych szans rywalkom z SP 46 Bydgoszcz  i pewnie wygrały to spotkanie. Drugi  mecz rozegrały zawodniczki SP46 Bydgoszcz z SP Mrocza . Od początku spotkania na parkiecie dominowały koszykarki z Mroczy, które zdeklasowały przeciwniczki i ostatecznie wygrały wysoko całe spotkanie. W ostatnim meczu turnieju rozegranym pomiędzy SP 18 Bydgoszcz, a SP Mrocza toczyła się zawzięta rywalizacja. Koszykarki z Mroczy skutecznie wykorzystały swoje umiejętności techniczne , przechwytywały  piłki rozgrywane przez reprezentantki SP18 Bydgoszcz.  Zawodniczki z Mroczy ambitnie walczyły o każdą piłkę, bardzo dobrze zagrały w obronie i w ataku , co przyczyniło się do zwycięstwa w meczu i wygrania turnieju.

Na zakończenie turnieju Dyrektor wręczył zespołom dyplomy, puchary, statuetki dla wyróżniających się koszykarek oraz najskuteczniejszej zawodniczki turnieju Zuzanny Lasek z SP Mrocza .

Wyniki turnieju :

1. SP 18 Bydgoszcz            46 :  28       SP 45 Bydgoszcz

2. SP Mrocza                     57  : 12       SP 45 Bydgoszcz

3. SP Mrocza                     53 :  20       SP 18 Bydgoszcz

Ostateczna kolejność :

1 . SP Mrocza

2. SP 18 Bydgoszcz

3. SP 45 Bydgoszcz

Skład zespołu SP Mrocza :

Kinga Kokoszewska, Julia Kokoszewska, Natalia Lasek, Ksenia Bukato, Patrycja Niemczyk, Zuzanna Lasek, Martyna Góra, Dagmara Wisniewska, Wiktoria Zimnicka, Emilia Gondek, Amira Berghleh, Aleksandra Nawrot, Maja Wegner, Martyna Gapa, Szpryngiel Jessica, Julita Kaczyńska.

Trenerem zespołu jest Aleksandra Krawczyk.