Zabawy “Stokrotek” z Pluszowym Misiem

25 listopada swoje święto obchodzil najmilszy przyjaciel dzieci-Pluszowy Miś. Do wspólnej zabawy z misiami przyłączyły się dzieci z oddziału przedszkolnego"Stokrotki". Tego dnia dzieci poznały historię Pluszowego misia, wysłuchały bajeczki Wiesława Drabika pt:"Dzień Misia", uczestniczyły w grach i zabawach ruchowych. Ponadto "Stokrotki" układały "Misiowe puzzle", ""Misiowe domino", Przedszkolaki wykonały także pracę plastyczną. Za pomocą farby, gąbeczki i kilku rekwizytów stworzyły głowę misia brunatnego. Miłym akcentem była "Misiowa fotobudka". Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplom "Przyjaciela Pluszowego Misia". Zajęcia odbyły się w bardzo miłej atmosferze, dostarczając dzieciom mnóstwo frajdy i uśmiechu! Dzień Pluszowego Misia został zorganizowany w ramach akcji czytelniczej Ogólnopolskiego Programu Czytelniczego "Czytanie na drugie śniadanie" Cała Polska Czyta Dzieciom"