Zakończenie roku szkolnego dla klas ósmych

26 czerwca 2020 r. godz. 8.30 – sala gimnastyczna (budynek C)

– wejście do szkoły w taki sam sposób jak na egzamin ósmoklasisty:

klasa 8 a – wejście od strony stadionu

klasa 8 b – wejście od strony Orlika

klasa 8 c – wejście od strony Komisariatu Policji

klasa 8 d – wejście od strony Komisariatu Policji.

Dowóz będzie zapewniony dla uczniów dojeżdżających, harmonogram pojawi się na stronie szkoły.

Z uwagi na potrzebę zachowania dystansu proszę o przyjście tylko uczniów i wychowawców klas. Proszę również o nieprzynoszenie kwiatów.

Uczniowie, którzy nie przyjdą na zakończenie roku, mogą odebrać świadectwa w innym terminie po uzgodnieniu telefonicznym w sekretariacie szkoły.

Rozdanie świadectw dla uczniów  klas VII

Rozdanie świadectw odbędzie się indywidualnie 26 czerwca  w budynku A od godz. 12.00 do 15.00.

Rozdanie świadectw dla uczniów klas I- III

Rozdanie świadectw odbędzie się indywidualnie od 29 czerwca 2020 r. w budynku A:

29 czerwca – klasy pierwsze             od godz. 12.00 do 15.00

30 czerwca – klasy drugie                 od godz. 12.00 do 15.00

1 lipca  – klasy trzecie                       od godz. 12.00 do 15.00

Rozdanie świadectw dla uczniów klas IV –  VI

29 czerwca – klasy czwarte i klasa łączona  IV-VI   od godz. 8.00 do 12.00

30 czerwca – klasy piąte                                         od godz. 8.00 do 12.00

1 lipca – klasy szóste                                               od godz. 8.00 do 12.00

Dojazd we własnym zakresie.

W razie braku możliwości odebrania świadectwa we wskazanym terminie należy uzgodnić inny termin z sekretariatem szkoły telefonicznie.