Życzenia dla Wolontariuszy

Życzenia dla Wolontariuszy działających  w Szkole Podstawowej im. Wojska Polskiego   w Mroczy

Praca, którą wykonuje się z potrzeby  serca     i nie oczekuje się niczego,                                                                                                                                                          jest istotnie bezcenna.

Z okazji Międzynarodowego  Dnia Wolontariusza życzymy wszystkim Wolontariuszom jak największej satysfakcji z pracy, cierpliwości  oraz sukcesów w realizacji własnych planów i zamierzeń.

Pomagając dajemy dobro drugiemu człowiekowi, które wraca do nas z podwójną siłą.

Mamy nadzieję, że nie zabraknie Wam wytrwałości i wiary w to co robicie. Wierzymy, że swoją otwartością i zaangażowaniem będziecie zarażać innych, a dzięki Wam i Waszej pracy, świat w którym żyjemy codziennie będzie stawał się lepszym.

Opiekunowie Wolontariatu

Beata Orzechowska