We wtorek, 23 czerwca uczniowie klasy 1b odwiedzili seniorów z Dziennego Domu Pobytu, prezentując swój program artystyczny. Spotkanie przebiegło w niezwykle ciepłej i radosnej atmosferze, pełnej uśmiechu i życzliwości. Dzieci wręczyły seniorom własnoręcznie wykonane upominki, a następnie wszyscy wspólnie spędzili Czytaj więcej …




