Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce nożnej dziewcząt

30 kwietnia w Nakle odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce nożnej dziewcząt rocznik 2011 i młodsze .                 W   rozgrywkach wzięły udział zespoły, które wygrały rozgrywki gminne w powiecie nakielskim :  SP Kołaczkowo, SP 3 Nakło, SP Mrocza. Pierwszy mecz rozegrały zawodniczki SP3 Nakło z SP1Kołaczkowo. Następnie mecz zagrał: zespoł SP Mrocza z SP Kołaczkowo.W tym meczu  zawodniczki z Mroczy uzyskały znaczącą przewagę na boisku. Trzeci mecz został rozegrany pomiędzy  SP3Nakło , a SP Mrocza Obydwie drużyny zaprezentowały bardzo wysoki, wyrównany poziom i zaciekle walczyły o zwycięstwo.Drużyny do ostatnich sekund ambitnie walczyły o każdą piłkę na boisku. W drugiej połowie piłkarki z Nakła uzyskały  przewagę na boisku i w efekcie wygrały ten mecz. Na zakończenie zawodów koordynator sportu Pan Kacper Bombnicki dokonał uroczystego wręczenia dyplomów i pucharów zwycięskich  zespołów.

Ostateczna kolejność:

1. SP3 Nakło

2. SP Mrocza

3. SP Kołaczkowo

Skład zespołu SP Mrocza: Marta Lewandowska, Lena Jóźwiak, Lena Dryla, Agata Okonek, Amelia Napierska, Lena Wiatr, Wiktoria Różycka, Nadia Nowak, Julia Habierska, Sonia Polewczyńska, Agata Wojtczak, Pola Siwiak.

Opiekunem zespołu jest Aleksandra Krawczyk