Wręczenie nagród za konkursy i osiągnięcia sportowe 2023/2024

19 czerwca Pani wicedyrektor Agata Dziamecka uroczyście  wręczyła  nagrody uczniom za udział w konkursach i zawodach sportowych za rok szkolny 2023/2024. Oto lista konkursów oraz osiągnięć sportowych: konkurs językowo-plastyczny: My dream town – "Moje wymarzone miasto",  ortograficzny: "Dyktando biegane",religijny  "Moja Parafia", kaligraficzny "Światowy Dzień Poezji", plastyczny: "Las w oczach dziecka", sportowe: za wysokie osiągnięcia sportowe szkoły na arenie województwa,mistrzostwa szkoły w trójboju lekkoatletycznym chłopców klas  trzecich i czwartych, międzyklasowe rozgrywki piłkarskie,  przedmiotowe dla klas drugich: "W świecie przyrody", dla klas trzecich "Omnibus", biblioteczne:"Ilustracja do ulubionej książki", "Przyłapani na czytaniu" oraz za udział klasy Ia w ramach Projektu Edukacyjnego pn. "Powstanie Wielkopolskie. Pamiętamy!"