Klasa 2b doceniona certyfikatami za udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym.

Klasa 2b została doceniona CERTYFIKATAMI  za udział w programie edukacyjnym „Szkolne Przygody Gangu Swojaków”.

Dzięki programowi  uczniowie mieli okazję zagłębić się w piękno polskiej przyrody oraz odkryć sekrety otaczającego ich środowiska. Przy pomocy wielu atrakcyjnych  materiałów dydaktycznych: piosenek, podcastów, prezentacji i filmów edukacyjnych zdobywali wiedzę o zagrożonych gatunkach zwierząt.

Jako podsumowanie zajęć młodzi miłośnicy polskiej przyrody z klasy 2b wykonali pracę w formie mapy Polski, w której granicach umieszczone zostały, wykonane przez dzieci, w grupach, chronione i zagrożone gatunki zwierząt: jeż, sóweczka, ryś morświn, żubr i wilk. Podobizny zwierząt uczniowie wykonali z bardzo różnorodnych materiałów. Samodzielna praca uczniów klasy 2b imponuje zarówno pomysłowością, jak i rozmachem. Wszystkim należą się wielkie gratulacje za zaangażowanie, wytrwałość i kreatywność!