Szczęśliwa 13-nastka w klasie II c – Niespodziankowy Bal Karnawałowy Przebierańców.

13 lutego po wejściu do klasy miny dzieci były bezcenne, gdyż tam czekali na nich rodzice z przygotowanym Niespodziankowym Balem Karnawałowym Przebierańców w pięknie udekorowanej sali ze stołami zastawionymi słodkościami. Radość dzieci była ogromna, bo prócz pięknie udekorowanej klasy było jeszcze wiele atrakcji: bańki mydlane, dym okalający podłogę oraz niezapomniana fotobudka. W czasie przerw w fotografowaniu się wszyscy bawili się wspólnie przy wybranej przez siebie muzyce, spontanicznie podchodziły do tablicy i wyrażały swoje emocje rysując serduszka i pisząc: „Super” lub „Najlepszy Bal”. Miło było popatrzeć na szczęście dzieci i ich rodziców.

Dzieci z klasy II c wraz z wychowawcą Barbarą Tadych składają serdeczne podziękowania zaangażowanym rodzicom w Niespodziankowy Bal. Szczególne podziękowania dla państwa Zofii i Tomasza Blumowski za zasponsorowanie : fotobudki, baniek mydlanych i tajemniczego dymu.